Sociální sítě

VAUT - ojetá auta
Jedinečná aplikace na sledování trhu s ojetými auty >> vyzkoušet vaut.cz

Kvízová otázka: Víte, jak @alenaschillerov usiluje o zvýšení ročního obratu pro povinnou registraci k DPH na 2 mil. Kč?
Odpověď: Tím, že 6x řekne svým poslancům, ať hlasují proti

Více ve videu 👇👇👇

Občané mají vlády plné zuby. Zdražuje se, inflace požírá jejich úspory, rostou náklady na bydlení a zatímco oni šetří, stát vyhazuje peníze z okna. Viníkem je premiér, který zároveň nemá páteř ani žaludek.

My ho SPOLU jdeme porazit, ne s ním vládnout.

https://www.info.cz/zpravodajstvi/cesko/s-marketou-pekarovou-na-kampani-becva-je-nase-lithium-babis-tento-stat-lidem-skutecne-ukradl?odemknout=QEPRCJG5CU

Energetické šeky z dílny @KarelHavlicek_ jsou jen další byrokracie zvyšující závislost občana na státu. Jednoduchý řešením je valorizace dle inflace slevy na poplatníka a obdobně zvýšení životního minima. Bez byrokracie pomůže nízkopříjmovým podle skutečného dopadu.

Skandály obtěžkaná bývalá hejtmanka Středočeského kraje Pokorná Jermanová se nestydí ucházet se na kandidátce ANO o poslanecký mandát. Ona a lidé, kterými se obklopuje, představují hrozbu, kterou musíme společně zastavit.

Je fajn, že i seriózní média ověřila, že článek z PL o @P_Fiala a jeho působení v CDK je naprosto MIMO. @tomio_cz a @AndrejBabis to bylo ale jedno. Použili to na svých sítích, což jen dokládá, že se neštítí jakýchkoliv praktik.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/dezinformace-petr-fiala-cdk-parlamentni-listy-dotace-overovna_2109221322_pat

Ekonom Filip Pertold @FPertold v rozhovoru mluví o zdravých veřejných financích, podpoře rodiny i znevýhodnění žen na trhu práce. V podstatě všechny návrhy, které on, ale i instituce jako OECD doporučují, najdete v programu Zelených. https://a2larm.cz/2021/09/zruseni-zdaneni-superhrube-mzdy-je-priklad-krystalickeho-populismu-rika-filip-pertold/

Pokud bude pokračovat současné rozhazování, čeká nás v horizontu několika let bankrot státních financí. Nebude na fungující zdravotnictví, na důchody ani na školství. Jen příjemci miliardových dotací se nám budou hlasitě smát odněkud z francouzské Riviéry
Poslechněte si @P_Fiala!

Premiér @AndrejBabis se ženou Monikou navštíví Maďarsko. Dnes si na maďarsko-srbských hranicích prohlédne technické a personální zabezpečení hraničního prostoru proti nelegální migraci, zítra se zúčastní Demografického summitu → http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/ocekavane-udalosti/22--23--zari-2021-premier-andrej-babis-se-zucastni-demografickeho-summitu-v-budapesti--190761/

3

Nízkoemisní budoucnost Brna spojíme s vodíkem. Začneme zkušebním provozem vodíkového autobusu v MHD. Ve spolupráci s VUT, evropskými univerzitami a partnery založíme mezinárodní institut pro výzkum vodíkových technologií. A získáme možnost dosáhnout na množství dotačních titulů.

Si připadám jak Alenka v říši debilů, protože tento návrh na zvýšení limitu u DPH jsem navrhoval já, @munzar_vojtech za @SpoluKoalice opakovaně!!

Hádejte jak to vždycky dopadlo, no paní ministryně a její vládní koalice to vždy zabila!

A teď ZÁZRAK, nebo si z lidí dělá prču.

Policie obvinila dalšího bývalého spolupracovníka exhejtmanky Pokorné Jermanové. Opět jde o podezřelé externí smlouvy za práci, která nebyla odvedena. Pokorná Jermanová ještě jako hejtmanka mlžila a odmítala ke smlouvám poskytnout více informací. Opravdu by měla být poslankyní?

2/2 V druhém memorandu se společně s VUT, městskými společnostmi SAKO, Teplárny Brno, Dopravním podnikem a německou společností Symbios Funding a Consulting stvrzujeme budoucí spolupráci na výzkumu vodíkových technologií a inovací v energetice.

1/2 Dnes jsme udělali obrovský krok v podpoře energie získané z vodíku.
Schválili jsme dvě memoranda.
V prvním se zavazujeme k testování autobusu hromadné dopravy poháněného vodíkem. Reagujeme tím na snahy Unipetrolu uvést do provozu první vodíkovou plnící stanici v Brně.

Ať nás pan ministr nazývá jakkoliv, tak zjištění komise jsou postavena na faktech, datech a svědeckých výpovědích.

Řekl bych, že vystoupení a reakce pana ministra jsou drobet hysterické. Chtělo by to méně emocí a více faktů, pokud jsou 😉.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/becva-brabec-snemovni-komise_2109211441_pj

Dnes je mezinárodní den bez aut. Řidičům a řidičkám na Nuseláku jsme dnes připomněli, že volbou Zelených se může zlepšit i jejich situace. Více vlaků, bezpečnější ulice pro chodce a cyklisty i čistější vzduch.

Podívejte se na celé vlákno:

3

Není o čem debatovat, změna klimatu tu je a může za ni lidská činnost. Jde o největší ekologickou hrozbu, ale také velkou příležitost. Můžeme modernizovat naši energetiku, průmysl a dýchat čistější vzduch. Náš plán jak na to: https://www.zeleni2021.cz/klimaticka-zmena #volimzelene

Dnes s ⁦@jr_pleskac⁩ rozdáváme snídaně Středočechům přijíždějícím do Prahy na Masarykovo nádraží. Kdo máte chuť, tak se stavte pro dobré🍎. Dobré ráno!

Babiš: 20 tisíc migrantů měsíčně pochytá Maďarsko. Letím tam a vezu pomoc https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-20-tisic-migrantu-mesicne-pochyta-Madarsko-Letim-tam-a-vezu-pomoc-677763

PERLY Z BEČVY: str. 5
„S ohledem na blízkost závodu DEZA k místu havárie byl kontaktován dispečink této společnosti, zda v jejím areálu nedošlo k havárii. Ze strany dispečinku bylo sděleno, že žádná havárie nebyla hlášena."

vzorky netřeba, v telefonu říkali, že „vše ok"

NP Šumava posouvá ekologickou výchovu o úroveň výš. Dnes jsem měl tu čest otevřít novou Lesní dílnu ve Stožci. Děti tu získají nejen znalosti o ochraně přírody, ale zlepší si i zručnost. Projekt byl realizován z evropských fondů a spolufinancovalo ho MŽP. Tak ať se tu dětem líbí!

Tiché spojenectví probíhalo u hnutí ANO a ODS už při bojkotu zrušení karenčky. Ještě, že je ČSSD držák a znovuproplácení prvních tří dnů vybojovalo! @CSSD🌹

Když jdete mezi lidi a dostanete pozvání od akčních seniorek, abyste zahájili jejich zájezd... Šťastnou cestu! @CSSD 🌹 na Rajské zahradě.

Mladé ženy jdou poprvé k volbám! V politice chtějí hlavně slušné lidi, kterým záleží na klimatu a životním prostředí. @CSSD 🌹 na Budějovické!

🇨🇿🇩🇰 S dánským ministrem @JeppeKofod jsme hovořili o spolupráci v rámci #EU a @NATO. Na řadu věcí máme tradičně velmi podobné názory.
🇨🇿🇸🇬 S ministrem @VivianBala jsme jednali o investičních příležitostech v Singapuru, kde otevíráme ambasádu. Singapur je bránou na asijský trh.

2

Polsko musí dle včerejšího rozhodnutí platit půl milionu euro denně za nerespektování soudu, který nařídil dolu Turów zastavit těžbu.
Naše vláda musí trvat na vyřešení problému s Polskem. Sama má ale máslo na hlavě, protože do roku 2030 musíme zavřít i naše doly. A to se neděje.

Je zcela neakceptovatelné, aby občané a podnikatelé byli trestání za hamižnost pana premiéra a hradili způsobenou škodu. Proto jsme se rozhodli popsat Evropské komisi skutečný stav věci a doporučili zaměřit se na reálné viníky situace, aby nebyli za chyby premiéra trestání lidé.

Jednání pana premiéra dnes reálně ohrožuje mimo jiné 180 miliard korun z fondu obnovy pro Česko, které potřebujeme pro postcovidovou obnovu, rozvoj firem, školství, moderních technologií či například digitalizace.

Evropská komise ztrácí trpělivost s českými úřady, které jsem v posledních letech i já třikrát upozorňoval, aby začaly dodržovat zákony. Na problém se střetem zájmu pana premiéra upozorňovala i řada nezávislých expertů. Situace tedy nemusela dojít tak daleko.

Analýza programů odkryla propastné rozdíly v přístupu stran k vězeňství. Nejvíc mě překvapil populistický a represivní přístup ANO, ale i ČSSD. Krok zpět oproti minulým volbám. U SDP to člověk čeká. @PiratskaStrana a @STANcz skvělá práce, stejně tak @zeleni_cz a @SpoluKoalic https://twitter.com/RUBIKON_Centrum/status/1440597352495026190

RUBIKON Centrum@RUBIKON_Centrum

👇👇👇Analýza programů stran ukázala propastné rozdíly v přístupu k vězeňství a trestní justici 👇👇👇https://www.rubikoncentrum.cz/aktuality/analyza-programu-stran-ukazala-propastne-rozdily-v-pristupu-k-vezenstvi-a-trestni-justici/

Kdo otrávil Bečvu se tu ptáme už rok. A vyšetřovací komise měla za úkol zjistit, jaká pochybení se stala. Je totiž jasné, že není normální, aby se taková věc řešila tak dlouho. Tedy, nemělo by to být normální... Více ve videu tentokrát i s @petrgazdik 👇
https://youtu.be/zmiOzXSMq7E

Více o trojce kandidující za dvojministrem Havlíčkem zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kauza-milionovych-smluv-u-jermanove-se-rozrusta-padlo-nove-obvineni-175096

To je to protikorupční hnutí? Tohle? Působení bývalé hejtmanky @JermanovaStKraj je zatíženo řadou kauz a jako třešnička na dortu přichází další obvinění v kauze milionových smluv.

I přes to (možná proto?) ji #ANO nasadilo jako trojku ve středních Čechách.
https://bit.ly/3AyFooy

Detektivové obvinili vysoce postaveného úředníka Středočeského kraje, že dostával více peněz, než kolik odpracoval. Za paní Jermanové.

Jen připomínám, že exhejtmanka je trojkou na kandidátce ANO. Pěkně v závětří, kde na ni nevidí média ani voliči, usiluje o hlasy. Hroší kůže.

Dnes letím za Viktorem Orbánem na hranici, kde postavili plot proti ilegálním migrantům. Od 1. 1. 2021 do 21. 9. 2021 jich tu zastavili už 76 176, plus 752 převaděčů. Vloni za stejnou dobu 22 882 ilegálních migrantů a 281 převaděčů. https://www.facebook.com/orbanviktor/videos/654444058857676/

💡Víte, že rekordně investujeme do rekonstrukcí nádražních budov ? 💡

Nádražní budovy jsou vstupními branami naší železnice. Víme to a pravidelně investujeme do jejich rekonstrukcí, protože obvykle jsou to historické a krásné budovy. Jen letos jich opravou prochází hned 1⃣1⃣4⃣.

Jak by si poradili s migračními tlaky? Kolik by mělo Česko investovat do své bezpečnosti? Jaký přístup by měla mít EU? Nejen o tom ve Speciálu 360°: Hlas lidu. Ptát se budou i diváci: @jhamacek , @vondraczech , @tomio_cz a Zdeňka Ondráčka. Ve středu od 20.15.

Načíst další ...