KSČM

Oficiální web: https://www.kscm.cz/

Program: https://www.kscm.cz/cs/nase-strana/program

Předseda: JUDr. Vojtěch Filip

#twitter #tisk #youtube

Aktuálně na Twitter

Pátek 3.12.2021 08:04
V souvislosti s Covid 19 se vyrojilo mnoho podivných informací a "zaručených zpráv" o prospěšnosti nebo škodlivosti očkování. Zároveň zesílil tlak na omezení nejen svobody slova s tím, že jde o hybridní hrozbu. Chci připomenout článek 15 odst.2 LZPS a svobodu vědeckého bádání.
Čtvrtek 2.12.2021 09:27
Když je někdo šéfkomentátor, tak by si alespoň před komentováním měl přečíst Ústavu ČR, takovou snůšku neodborných názorů na roli prezidenta ve jmenování vlády už jsme dlouho nečetl. Zkuste se někdy vy "jenkritici" M. Zemana zamyslet nad čl. 62, aby jste se nemuseli brzo stydět.
Úterý 23.11.2021 08:28
Jednota slov a činů u V. Rakušana není. Neslyšel jsem nic z toho co vyčítal A. Babišovi, že by vyčítal Věslavu Michalíkovi ve věci daňových rájů a firmy Lowfield Investments, jen reaguji na jeho nominaci na ministerskou funkci, kterou učinil jako předseda STAN. Jen lež a podvod.
Pondělí 22.11.2021 10:58
Vždy jsem obdivoval krasobruslení a měl jsem štěstí, že spolužák z právnické fakulty Zdeněk Pazdírek sloužil vojnu se mnou. A mohl jsem se něco o tomto náročném sportu dozvědět. Už i proto mne zasáhla zpráva, že zemřela Hilda Múdrá trenérka Ondřeje Nepely, čest její památce.
Pondělí 15.11.2021 10:24
S obavou o mír v Evropě sleduji eskalaci na Bělorusko Polské hranici. Dokud ochrana hranice šla z rozpočtu Běloruska a museli ji zabezpečovat pro EU jejich vojáci, tak to bylo v pořádku. Když do toho má vložit prosředky Polsko tak je to vina Lukašenka a chtějí tam i naše vojáky.
Čtvrtek 11.11.2021 10:24
Ve svém životě jsem měl dost vzorů. Miro (Meky) Žbiriec a jak všelijak jsme ho jmenovali u nás v kapele, byl jedním z nich . Tak upřímnou soustrast rodině a poslední kroky po přechodu k hvězdám Abby Road.

Výběr z tisku

Aktuálně na Youtube