KDU-ČSL

VAUT - ojetá auta
Jedinečná aplikace na sledování trhu s ojetými auty >> vyzkoušet vaut.cz

Oficiální web: https://www.kdu.cz/

Program: https://www.kdu.cz/temata/lidovecky_program

Předseda: Ing. Marian Jurečka

KDU-ČSL je členem koalice SPOLU (Občanská demokratická stranaKDU-ČSL a TOP 09).

Aktuálně na Twitter

Úterý 21.9.2021 15:15
„Premiér je ve střetu zájmů. Není možné, aby jeden člověk rozhodoval o tom, jak vypadá dotační systém a ten stejný člověk zároveň dotace pobíral. České republice hrozí zastavení finanční toků z EU,“ uvedl @BenesikOndra v debatě lídrů Zlínska na @CzechTV.

Středa 22.9.2021 08:43
Si připadám jak Alenka v říši debilů, protože tento návrh na zvýšení limitu u DPH jsem navrhoval já, @munzar_vojtech za @SpoluKoalice opakovaně!!

Hádejte jak to vždycky dopadlo, no paní ministryně a její vládní koalice to vždy zabila!

A teď ZÁZRAK, nebo si z lidí dělá prču. https://t.co/ISGj8OLQzz
MJureka photo
Středa 22.9.2021 07:32
Ať nás pan ministr nazývá jakkoliv, tak zjištění komise jsou postavena na faktech, datech a svědeckých výpovědích.

Řekl bych, že vystoupení a reakce pana ministra jsou drobet hysterické. Chtělo by to méně emocí a více faktů, pokud jsou 😉.

https://t.co/c9Egqb02uv
Úterý 21.9.2021 14:01
Mladí volí ZMĚNU, mám radost, že hodnoty jako svoboda, demokracie, solidarita, zodpovědnost a slušnost v našich programech umí mladé lidi oslovit.

Teď ještě získat více podpory pro dobrou budoucnost u jejich rodičů a prarodičů. Za @SpoluKoalice mám radost👍 https://t.co/yuEAyxap20
MJureka photo
Úterý 21.9.2021 13:04
Vláda nemá dokončen bezpečnostní dotazník a přes media nám ministr vzkazuje, že teď ve spěchu chtějí ještě stihnout vypsat tendr na Dukovany!

Už to nechejte na novou vládu #PiskejKonec

https://t.co/LhGhX8EUQT
Úterý 21.9.2021 12:06
Dnes odpoledne v kontaktní kampani @SpoluKoalice s @Jan_Skopecek @munzar_vojtech a dalšími v Rakovníku na náměstí, přijďte na debatu a výborné kafe 😉 https://t.co/Qt7qbTeo6i MJureka photo
Úterý 21.9.2021 09:23
Téma dvojí kvality nejen potravin sleduji dlouhodobě. Podařilo se mi tehdy jako ministrovi nastartovat legislativní změnu v rámci cele EU, která již nyní začíná fungovat i na úrovni členských států. Dnes s @msojdrova vyhodnocení testu a diskuse nad dalšími kroky. https://t.co/K6vOlXjK8L MJureka photo

Výběr z tisku

Aktuálně na Youtube